De Gimmii Dutch Design Days was een uitgelezen kans voor iedereen om de gecureerde ontwerpen uit de Gimmii webshop ook eens live te bewonderen. Maar ook voor een meet & greet met menig ontwerper. Hier foto's van Jolanda van Goor, Marc Th. van der Voorn, Nienke Hoogvliet, Gerrit Dekker van Form Follows me en Studio Manon Juliette. Mede dankzij hen waren het fantastische dagen.










Foto 1,2, 8,9,10,11 en 13 Nanda Rave, de rest smartphone material.
Jolanda van Goor
Jolanda van Goor had haar unieke gelimiteerde Missing Bulb tafellampen meegenomen. Haar Open Minded bijzettafels, nachtkasjes of krukjes lieten ook hun mooie beenwerk zien. Jolanda kon iedereen verder vertellen over haar Funky Dread stool, Sheep chair en Step ladder. Maar ook over haar nieuwe My Granny desk serie, waarvan wij met smart wachten tot hij in productie gaat. Jolanda van Goor was al aangekondigd als de bubbly ontwerpster en dat is en blijft ze. Heerlijk om haar er bij te hebben.
Marc Th. van der Voorn
Marc Th. van der Voorn's Mist serie, vergezeld door een Fragments lamp gooide hoge ogen. Op de foto's zie je ook zijn krijtbord verf klokken Clarabella en Robin en zijn net vers van de pers gekomen Vreemde Vogels kinderlampen. Enthousiaste Marc beantwoorde vragen en kon meteen aankopen signeren.


Nienke Hoogvliet
Op zondag verblijdde Nienke Hoogvliet de Gimmii Dutch Design Days met haar aanwezigheid. Je raakt eigenlijk niet uitgepraat over haar dekens Hide grijs en Hide roze, onder meer het ultieme item voor de mooiste slaapkamer. Het persoonlijke verhaal van Nienke maakt het nog interessanter.

Gerrit Dekker van Form Follows Me
Het raamschaap van Form Follows Me riep veel nieuwsgierige vragen op. Gelukkig was daar goedlachse Gerrit Dekker om iedereen uit de brand te helpen. Geniet van de foto's en lees meer over zijn moderne raamschaap met een knipoog.


Studio Manon Juliette
Studio Manon Juliette beoogt een wereld te creéren waarin iedereen wint. Haar eerlijk gemaakte Feliz! vloerkleden maakten een mooi geheel van twee settings op de Gimmii Dutch Design Days. Ook hier een mooi verbindend element dus.


Laat een reactie achter
Deze site wordt beschermd door hCaptcha en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van hCaptcha zijn van toepassing.