Sectie C in Eindhoven was ongetwijfeld één van de meest bijzondere plekken tijdens de Dutch Design Week. Ook buiten deze week om is het trouwens meer dan de moeite waard om hier eens te gaan kijken.
Zo heeft Carina van den Bergh er haar atelier waar NAiF te bewonderen was. NAiF bestaat uit multifunctionele en flexibele meubelstukken die er stuk voor stuk prachtig uitzien, maar vooral bedoeld zijn om mee te spelen en de geheimen ervan te ontdekken.
Het uitgangspunt voor deze serie is de magie geweest die kinderen in alledaagse objecten zien en waarmee ze vervolgens hele fantasierijke spelletjes spelen. De verbeeldingskracht verdwijnt vaak en de naïviteit maakt in de meeste gevallen plaats voor een realistischere kijk op het leven naarmate de jaren verstrijken. En dat is niet altijd leuk of gewenst.
Laat een reactie achter
Deze site wordt beschermd door hCaptcha en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van hCaptcha zijn van toepassing.